Derince Su Kaçağı

Derince Su Kaçağı

Derince Su Kaçağı ,Hiç istemediğimiz ama her evin yaşayabileceği ortak sorunlardan biri de su tesisatınızda bulunan

Derince Su Kaçağı ve sızıntısıdır. Su kaçağı şiddetli ya da sızıntı şeklinde olabilir ve binanın yaşadığı sorun açısından şiddetli ya da Su Kaçağı olması aynı soruna yol açar.

Peki nedir bu sorun?

Derince Su Kaçağı

Derince Su Kaçağı binada yaşayan herkesi ilgilendiren bu sorun binanın inşaatında bulunan beton ve demirin su ile teması ile oluşan çürüme

Bina yaşının azalması, rutubet ve neme bağlı oluşan Derince Su Kaçağı sorunlarıdır.

Derince Su Kaçağı olarak evinizdeki kaçağı noktasal olarak tespit ediyor ve sadece tespit edilen yerden onarma işlemi yapıyoruz.

Sizler ise eski yönteme göre çok daha avantajlı ve daha az maliyetli olarak bütün Derince evinizi kırdırmıyor sadece kaçak noktasından işlem yaptırıyorsunuz.

Eğitimli ve uzman ekibimizle cihazla noktasal su kaçağı konusunda günün her saatinde 7/24 Tesisat olarak hizmetinizdeyiz.

Derince Su Kaçağı

Derince Su Kaçağı temiz su kaçağı tespiti atık su kaçağı tespitinden daha kolaylır çünkü temiz suda basınç olduğu için ayrıca test pompası ile basıncı artırıp aküstik dinleme cihazı ile noktasal olarak bulabiliyoruz.

Derince Su Kaçağı
Derince Su Kaçağı pis su kaçağı diğer bir adı ise atık su dediğimiz su kaçaklarıdır temiz su kaçaklarına nazaran tespiti daha zordur

Çünkü pimaş borularının içinde bir kaçak olmayabilir

Fayans aralarında derz boşluklarında dolayı su kaçağı olabilir bu kaçaklarada atık

Su Kaçağı Su Kaçağı  diye adlandırabiliyoruz ilk işlem olarak pimaş içi görüntüleme kameralarımızla pimaş içine kamerayı salıp gözetleme yolu ile tespitini yapıyoruz.

Su Kaçağı Su Kaçağı

1:temiz su kaçağı tespiti

2:pis su kaçağı tespiti

3:kalorifer tesisat kaçağı ve diyer adı kombi tesisat kaçağı

Su Kaçağı Su Kaçağı ise profesyonel hassas dinleme cihazalar ile buluyoruz.

Derince Su Kaçağı

Pis su kaçaklarında gözlem kameraları kullanıyoruz

Derince Su Kaçağı

kalorifer kaçaklarında ise yüksek çözünürlük termal kamera kullanıyoruz.

Derince Su Kaçağı

Su tesisatında klorifer tesisatında atık su tesisatında İzmit su kaçağı ve su sızıntılarını kırmadan dökmeden kırarak kaçak aramak,

Profesyonel cihazlarla su kaçağını çok rahat bir şekilde bulup yalnız su kaçağının olduğu yeri kırıp tespit ve tamir işlemini gerçekleştiriyoruz.

Derince Su Kaçağı