Su Kaçağı
Klozet Tıkanıklığı Açma
Tuvalet Tıkanıklığı Açma
Körfez Tıkalı Kanal Açma | 75-TL-Mutfak Tıkanıklığı Açma-Tuvalet Lavabo Pimaş Aç

Körfez Tıkalı Kanal Açma

Körfez Tıkalı Kanal Açma

Kırmadan Dökmeden Tıkalı Kanal Açma | Körfez Kaliteli Hizmet‎ Kameralı cihazlar ile kanal tıkanıklıklarını açıyoruz. Hemen bize ulaşın.

Standartların Ötesinde Körfez Hizmeti

Firmamız www.izmit.tuvalettikanikligiacma.net Standartların daha üstünde Körfez Tıkalı Kanal Açma işçilik ve performans sunmaktadır.

Körfez Tıkalı Kanal Açma firmamız, tesisat sektöründe Tıkalı Kanal Açma hizmeti veren kurumsal firmalardan biridir. Teknolojinin getirdiği yenilikleri takip ederek, bilgisayarlı, kameralı cihazlar ile Tıkanmış olan kanal ve Klozetleri uzman kadromuz ile açmaktayız. 5 adet servis aracımız, 6 personelimiz ile hafta içi ve hafta sonu tüm günler hizmetinizdeyiz. Körfez Tıkalı Kanal Açma’un tüm ilçe ve semtlerine aynı fiyat politikamız ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Körfez Tıkalı Kanal Açma açıldıktan sonra kameralı sistemler ile ustalarımız borunun içini görüntüler ve tıkanıklığın sebebini sizlere gösterir. Kırmadan kanal açma işlemi son derece uygun fiyatlı ve maliyetsiz yapılan bir işlemdir. Firmamız son teknoloji robot ve kamera sistemleri kullanarak sizi kanal tıkanıklığından zahmetsizce kurtarır.

Türkiye’de bir ilk, 30 dakikada kanal tıkanıklığı açma hizmeti, kanal tıkanıklığını açamazsak ücret talep etmiyoruz!

Kırmadan Robotla Körfez Tıkalı Kanal Açma

Körfez Tıkalı Kanal Açma Klozetleri, pimaş boruların eğimsiz olmasından dolayı tıkanır, kanal açma için lavabo açıcı kimyasallar kullanmak veya internette yayınlanan kanal nasıl açılır videoları ile zaman kaybetmeyin.

Firmamızın çözüm sağladığı robotlu sistemler ile kanal borularının içerisinde biriken atıklar parçalanarak kanalizasyona doğru tahliye edilir. Körfez Tıkalı Kanal Açma açma işlemi sırasında kullandığımız robot makine tesisata hiçbir zarar vermemektedir. Tamamen güvenli ve etkili çözüm için robotlu kanal açma hizmeti ilk tercihiniz olmalıdır.

Körfez Tıkalı Kanal Açma Tıkanmış Ne Yapmalı?

Tuvaletinizde taşma varsa öncelikle kullanımı durdurun ve tuvalete herhangi bir şey atmayın. Yaklaşık olarak 5 dakika bekleyin. Bekleme sonrasında tuvalete dökülen suda azalma olmuyorsa kesinlikle kimyasal kullanmayın çünkü su üzerine dökülen kimyasal üstünüze sıçrayabilir. Kimyasaldan sonra ikinci yöntem olarak sivri çubuk yardımıyla kanal deliğine baskı uygulayın. Yakınlarda meydana gelen küçük çaplı tıkanıklıklar çubuk yardımı ve kimyasal ile açılabilir ancak borunun ilerisinde meydana gelen tıkanıklıklar için robotla Tıkalı Kanal Açma işlemi uygulanmalıdır.

Körfez Tıkalı Kanal Açma, robotlu ve kameralı kanal açan firma olarak Körfez Tıkalı Kanal Açma’un her bölgesine hizmet sağlamaktadır. Tıkanmış olan tuvaletlerinize 30 dakikada servis göndermekteyiz. Körfez Tıkalı Kanal Açma açtırmak için öncelikle bizi arayın ve adınıza servis kaydı oluşturalım, ardından ekiplerimiz adresinize gelerek sizi büyük bir sorun haline gelen kanal tıkanıklığından kurtarsın.

Körfez Tıkalı Kanal Açma Tıkanıklığının Nedenleri

  • Kağıt, peçete ve ıslak mendillerin tuvalete atılması
  • Katı cisimlerin kanal Klozetine düşürülmesi
  • Körfez Tıkalı Kanal Açma inşaat halindeyken dökülen harç, moloz ve inşaat atıkları
  • Körfez Tıkalı Kanal Açma kanal eğiminin yetersiz olması,

Körfez Tıkalı Kanal Açma Dolu Su Geri Taşıyor

Tuvaletlerde taşma sorunu genellikle bina önündeki logarın tıkanmasından yada diğer dairelerdeki tıkanan boru hatlarından meydana gelebilir, böyle bir durumda öncelikle bina yöneticinize durumu bildirin. Tıkanma logardan kaynaklanan bir durumsa, kanal tıkanıklığı açma cihazı ile müdahale edilmesi gerekir.

Tıkanıklık alt kat komşunuzdan kaynaklanıyor ise, söz konusu tıkanıklık yaşanan dairede kameralı cihazlarla kontrolleri sağlanıp tuvalete müdahale edilmesi gerekir. Klozet, pisuvar veya yer taşı kanal fark etmeden bütün Tıkanmış Klozetlere müdahale etmekteyiz.

(Körfez Tıkalı Kanal Açma) videomuzu İzleyin.

Kamerayla Tıkanmış Boruyu Görüntülüyoruz!

Tıkanıklık öncesi veya sonrası problemin anlaşılabilmesi için kameralı sistem ile borunun içerisini görüntüleriz ve tesisatta herhangi bir sıkıntı varsa sizlere gösteririz. Tıkanıklığın sebebi eğimsizlik, boru çapı daralması olabilir. Görüntüleme sonrasında kalıcı çözümler için ustalarımız sizlere yapılması gerekenleri söylemektedir.

Yer taşı veya kanal tıkanıklığı fark ediyor mu?

Körfez Tıkalı Kanal Açma tıkanıklıkları ister yer taşı olsun, ister kanal olsun hiç fark etmeden ustalarımız tarafından kırmadan açılabilmektedir.

Körfez Tıkalı Kanal Açma kırarak mı açıyorsunuz?

Körfez Tıkalı Kanal Açma açarken herhangi kırma yada dökme işlemine kalkışmaya gerek yoktur. Çünkü robotlu sistemlerin içerisinde yaylı mekanizma mevcuttur. Robot destekli yaylı sistem mekanizma ile 20-25 metre uzunluğa kadar Tıkanmış olan kanal hatları kırmadan açılır.
Körfez Tıkalı Kanal Açma açılmazsa para öder miyim?

Körfez Tıkalı Kanal Açma tıkanıklıkları açmak için kullandığımız robotlar bize %99’a yakın başarı sunmaktadır. Tabii zemin katlarda durum farklıdır. Çünkü borunun kırılması veya çöküntü olması durumunda tıkanıklık açılmaz ve tesisatın değiştirilmesi gerekir.

Not: Tıkanıklığınız açılmadığı takdirde firmamız Tıkalı Kanal Açma ücreti talep etmez.

Körfez Tıkalı Kanal Açma kanal Açma Fiyatları

İnternet üzerinde yaptığınız araştırmalar sonucunda birçok sitede farklı fiyatlar görebilirsiniz. Araştırmalarınız sonucunda en ucuz kanal açan firma sitesi cazip gelebilir. En uygun fiyatı bulduğunuz zaman çağıracağınız kişilerin kurumsal firma olmasına dikkat edin. Robot ve kamera sistemi kanal açmak için gerekli cihazlar olmakta bu nedenle çağıracağınız firmada bu cihazların olduğunu mutlaka teyit edin.

Körfez Tıkalı Kanal Açma, Türkiye’nin en uygun fiyata kanal kanal açan kurumsal firmasıdır. Kozet veya yer taşı tuvaletini robotlu sistem ile tıkanıklığını açıp, kamerayla görüntülemektedir.

Bu içerik şu sorguları cevaplandırır; kanal tıkanıklığı açma, tuvaletim tıkandı, kanal Tıkanmış açan firma, kanal açan telefon,istanbul kanal kanal açma, klozetten su geri geliyor

2018 Kasım Aralık Güncel Yorumlar

Ugur CAN

15/12/2018,12:48

Ustalar zamaninda geldi hic sikinti vermeden islerini Körfez Tıkalı Kanal Açma duzgunce yaptilar tikanikligi Klozetdiler kisa bir surede hizmet karsiliginda alinan ucret gayet makuldur ,yanlız  ucuz ucret dıye bırsey yok dıger fırmalarda aynı zaman dılımı ve sıze yıkama ısteyen cok oldu aldanmayın ucuz mucuz dıye bırsey yok ustalar garantı belgesı bıle verdıler..

NÜRGÜL

12/12/2018,10:59

MERHABA 2.KATTA OTURUYORUM YENİ YAPILMIŞ BİNANIN  Körfez Tıkalı Kanal Açma KOKUSU GELİYORDU FİRMAYI ARADIM FIYAT MAKUL GELDI 45 DK İÇİNDE 2 USTA VE MAKINELER GELDI SASARDIMMM

NASIL OLUYOR DIYINCE ANLATILAR ELLERINDE TABLETTEN  NASIL YAPILACAGI KONUSU VIDEO IZLETILDI VE İŞLEM BAŞALDI

20 DK İÇİNDE KAMERALI SISTEMLE ACILDI YANLARINDA GETIRDIKLERI KORUCU  MALZEMEYI MUTFAK KlozetINDEN  TEMIZLEMESI İÇİN BOSALTILAR YANLIZ UCRET 100 LIRA VERDIM TESEKURLLER,

İPEK Tesisat

11/12/2018,13:16

Banyo ve kanal tesisatının Körfez Tıkalı Kanal Açma yakın olması veya boru içerisinde tıkanıklık oluşması nedeniyle koku oluşabilir. Tıkanmış kanal tesisatını açtırmak için bizimle iletişime geçiniz.

SEZEN EKER

09/12/2018,09:07

Körfez Tıkalı Kanal Açma alt kata su kaçağı vardı ekip geldi tespiti yapıldı ve güzel bir şekilde tadilatı yaptilar odemede 200 TL alındı vede kolaylık sağlıyor lar firmadan memnun kaldım herkese tavsiye edebilirim teşekkürler Körfez Tıkalı Kanal Açma

Selim UGUR

08/12/2018,18:30

Körfez Tıkalı Kanal Açma var dıye bırkaç fırma aradık telefonlara cıkan beyfendı boyle yorulmus nefe nefes kalmıs hararetlı sekılde anlattı yanlız guvenemedım  su nu soylıyım adamlar tekrar baya gerı aradılar abı kalıte var garantı var dıye pes pese benı aradılar kardesım baskasına bakacam ustune basa basa soyledım guvenmedım tekrar ınterntten aradım 100 tl baktım fırma acan bayan guzel sekılde anlattı sordum sız bu işi gorsel olarakmı anlattı bayan baya sankı ustamıs gıbı konusdu cagırdık ve 2 usta geldı sordum bayan baya bilgili…..

Abı o bayan fırmamızda 7 yıldır calısıyor bazen bızım yanımızda bızı kontrole geliyor işi bızzat nasıl yapıldıgını gören bılen kişidir

Brovo sadece telefona bakmaz ustaları kontrol amaçlı servise bıle cıkan Bayan arkadasa tebrıkler

Ali DERİNCE

07/12/2018,22:57

Evin Körfez Tıkalı Kanal Açma tıkandı, kaç kere tesisatçı çağırdık açtılar tekrar tıkanıyor her defasında para ödüyoruz, üstelik sorun devam ediyor, internetten arastırdım baya fırma cıktı telefona cıkan kişi avrupa yakasında yerımıs fıyat ooo abi ustalarımız jet 30 dk gelir dedıler tamam dedık adresı verdık aradan zaman dılımı yanlıs olmasın 2 saat oldu aradım nerde kaldınız dedı abi trafık var kaza olmus gelirler 5 dk tamam dedık 5 dk oldu 50 dk tekrar aradım kardesım agaç ettınız bızı evde tamam kardesım kalsın dedık tekrar ınternete Körfez tesisatçı aradım cagırdım 15 dk 2 usta geldı actılar ve noldu bılıyormususnun dıger fırma geldı tek kelıme tren kaçtı adamlar sızden hızlı ÇIKTI,,,

yanlız web sıtenizde gorsellık ve musterı kandırmak olmasın dıger fırmaya yanı gec kalan ve evde agac edene gorsele kanmayın dogal gercekçi fırmalara deneyın tasvıyemm,,

İPEK TESİSAT KOCAELİ İŞİN EHLİDİR

MURAT Sentürk

06/12/2018,18:00

Merhaba, Tıkanmış kanal açan firma olarak sizi buldum, robotla tıkanıklığı açıyormuşsunuz peki kamera ilede görüntüleyerek sorunu tespit edebiliyormusunuz ?

Süleyman Güler

11/11/2018,17:26

Körfez Tıkalı Kanal Açma açma firması ararken sizin sitenizi inceledim, kameralı kanal açan firma olarak firmanız ile Robot ve kameralı Körfez Tıkalı Kanal Açma fiyatlarınızı da detaylı göndermenizi rica ederim.

Ada kayabaşı

04/11/2018,00:27

Körfez Tıkalı Kanal Açma tıkanma meydana geldi. internetten ipek tesisata ulaştım. Körfez Tıkalı Kanal Açma çok temiz bir şekilde etraf dağılmadan açtılar. Profesyonel ekip ve ekipmanlarla kısa sürede çözdüler. Körfez Tıkalı Kanal Açma teşekkürler…

Nurten Yıldız

06/11/2018,12:25

Körfez Tıkalı Kanal Açma zaman zaman kısmı tıkanıklık meydana geliyor. Normalde yağ atık  kullanmamıza rağmen, Körfez Tıkalı Kanal Açma sorunu tıkanıyor. Bunun herhangi bir çözümü varmıdır? Sizin kullandığınız profesyonel cihazlarla sorunu Klozetmek mümkün mü?

Sema Kalamış

06/11/2018,00:25

İyi günler,

Sultanbeyli  Otel işletiyorum. otelde bulunan mutfak maalesef  çalısanların dikkatsizliği nedeni ile sık sık tıkanıyor. Bunun önüne geçmek için ne yapabilirim. Bunun kesin çözümü varmıdır?

Ayrıca istediğiniz onarım işlemlerinde Körfez Tıkalı Kanal Açma sizlere bir teklif hazırlayıp onayladığınız takdirde işlem yapmaktadır.